Magda

Дорогі друзі!

Я рада Вам повідомити, що Slavic Languages Center – одна з 3 компаній в Україні – яка являється сертифікованою агенцією, в 2017 році втретє пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

З моменту заснування в 2010 році, щасливими студентами вищих навчальних закладів Польщі стали понад 1400 українських абітурієнтів, які доручили організацію своєї вступної кампанії Slavic Languages Center.

За цей період польську мову в нашому центрі вивчали більш ніж 4800 людей. Близько треті слухачів отримали сертифікати про успішне завершення курсу та володіння польською мовою на рівні В1 та В2, що є основною вимогою для зарахування в більшість польських навчальних закладів. Саме завдяки тому, що кращі університети Польщі визнають сертифікат Slavic Languages Center, більшості абітурієнтів вдалось поступити без вступних іспитів та зайвих турбот!

Починаючи з 2016 року Slavic Languages Center відкриває набір учасників програми «Навчання в Польщі – Середня освіта». Ми розвиваємось, рухаємось вперед, покращуємо якість надаваних послуг та пропонуємо Вам йти до успіху разом.

Курси польської мови в Києві та Польщі, підготовка для отримання Карти Поляка, програми вступу в престижні університети, ліцеї, технікуми, ознайомлювальні туристичні поїздки в Польщу – все це та багато інших цікавих пропозицій можно відкрити для себе саме в Slavic Languages Center!

Сердечно запрошую та чекаю на зустріч з Вами!

Записатися на безкоштовну консультацію

Графік проведення консультацій з питань навчання в Польщі – з понеділка по п’ятницю, з 9 до 16.

Запис на консультацію на сайті або за телефонами:

+38 (093) 653 14 97, +38 (096) 740 17 26, +38 (050) 588 42 14, +38 (044) 362 87 67.

Slavic Languages Center – офіційний представник Економічного Університету в Кракові. SLC сумісно з Економічним Університетом в Кракові організовує вступний іспит з польської мови в Києві. 

Вступний іспит з польської мови відбудеться 29 червня 2017 року в місті Києві. У Львові іспит буде проведено за умови запису достатньої кількості кандидатів. Вартість участі в іспиті становить 450 гривень. Інформаційний лист буде надіслано зареєстрованим учасникам після заповнення анкети. Для того, щоб перейти до заповнення реєстраційної анкети, будь ласка, натисніть кнопку «Реєстрація на вступний іспит Економічного Університету в Кракові».

Конкурс укр
UEK UKR
PL UKR
PZU ukr

Університети Польщі

Пошук ВНЗ за спеціальностями

ВНЗ-партнери в містах Польщі

map-pl

Щецин

Познань

Вроцлав

Ополє

Лодзь

Краків

Варшава

Жешув

Люблін