ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Університет Лазарського - провідний недержавний університет бізнесу і права Польщі, заснований в 1993 р. В університеті навчаються понад 4000 майбутніх менеджерів, юристів, бізнесменів, дипломатів, політиків, маркетологів, фінансистів та економістів.
Університет Лазарського відомий особливою системою навчання, орієнтованої на практичний досвід, високими місцями в рейтингах і видатним професорсько-викладацьким складом.

Lazarski University є єдиним університетом у Польщі, який пройшов повну акредитацію University of Wales. Випускники спільних польсько-британських програм, що проводяться в Університеті Лазарського, отримують два дипломи: польські дипломи бакалавра та магістра і британські дипломи Bachelor of Arts, Master of Arts i Master of Science.

Являючись міжнародним освітнім центром, університет тісно співпрацює з навчальними закладами у всьому світі і має численні іноземні акредитації. З року в рік все більше викладачів із США і Європи відвідують університет з відкритими лекціями та авторськими курсами. Багато студентів університету, як польські, так й іноземні, проводять семестр навчання за кордоном у партнерських університетах у всьому світі за програмами міжнародного обміну Erasmus і Erasmus Mundus.

Lazarski University відомий як найбільш популярний університет серед іноземців. В університеті в даний момент навчаються близько 500 іноземних студентів з 30 країн світу, що робить його найбільш міжнародним у Польщі за процентним співвідношенням іноземних та польських студентів.
            
Lazarski University - це єдиний університет в Польщі, диплом якого, затверджений Департаментом освіти штату Делавер (США). Це дозволяє випускникам англомовної форми навчання отримати одночасно три дипломи! Подібна практика забезпечує успіх випускників університету на польському та  міжнародному ринку праці.
 
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: