ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля (Університет суспільно-природничих наук), заснований 12 липня 2000 року. 

В університеті є лекційні аудиторії для 200 осіб, відділення косметології, біомеханіки, масажу, хімічні
лабораторії, студії туризму, географії та інформатики. Тут  розташований найбільший центр фізіотерапії, в якому навчається 2200 чоловік.Студенти можуть обрати стаціонарне або заочне навчання, магістерське навчання чи аспірантуру.
  
WSSP є єдиним приватним університетом у Польщі, що пропонує навчання на магістратурі за напрямом "Фізіотерапія" і "Туризм".
  
На території Університету є місця  для відпочинку і розваг - тренажерний зал, приміщення для аеробіки та загального розвитку. Студенти також мають можливість  користуватися критим басейном і спортивним залом для ігор, комп'ютерною мережею з постійним доступом до Інтернету і великою бібліотекою. За 300 м від ВНЗ розташовано гуртожиток, де проживають студенти з Польщі та інших країн.
  
   
Студенти WSSP мають можливість проводити навчання і відпочивати в центрі з підготовки "Зелена школа" в Piotrawinie n.Wisłą. Курорт розташований за 60 км від Любліна і близько 15 км від Казімеж-Дольни на території Wrzelowieckiego Parku Krajobrazowego.

Щоб забезпечити високий рівень освіти університет дуже активно співпрацює з іншими університетами світу.

Деякі його партнери:
* Університет Тулузи Mirail Le (Франція)
* Урбана університету (штат Огайо - США)
* Університет Ніш (Сербія)
* Escola Superior де Educação в Лісабоні 
* Universite Нансі 2 (Угорщина)
* Університет Miskolci Egyetem (Угорщина)
* Університет Хаен (Іспанія)

Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля має гуртожиток, який знаходиться за 300 метрів від університету, вартість проживання - близько 400 PLN.
 
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: