ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Університет ALMAMER є одним з найбільших приватних університетів в Польщі,  був створений в 1995 році.
 
Щороку на факультетах економіки, туризму і відпочинку, політології та фізіотерапії починає навчатися приблизно 3000 студентів.
Сьогодні Університет ALMAMER, який поєднує в собі традиції, сучасність, високу якість викладання і індивідуальний підхід до студентів. Університет ALMAMER закінчили 18000 випускників.
 

ALMAMER - один з перших університетів за наступними рейтингами:

    V місце в рейтингу "Wprost" у напрямку туризму і відпочинку,
    V місце в рейтингу "Straight" для приватного бізнесу і шкіл менеджменту,
    II місце в рейтингу "Дім та Ринок" в категорії університети з кращими можливостями для розвитку студентів,
    III місце в категорії кращий викладацький склад.

Ці нагороди свідчать про одне - весь час університет робить націлений на якість освіти, оскільки випускники повинні покинути стіни ALMAMER зі знаннями і здатністю впоратися зі складною і  конкурентоспроможної ситуацією на ринку праці.Таким чином, університет концентрує увагу на практичному застосуванні знань. Для багатьох студентів і випускників робочі місця будуть не лише в Польщі - членство в ЄС відкриває ринок праці в Європі.

Студенти в Університеті ALMAMER можуть вивчати іноземні мови, в тому числі спеціалізовані мови, адаптовані до профілю навчання. Вони також можуть подорожувати і навчатися в інших країнах завдяки міжнародним угодам про співпрацю з 15 університетами світу - від Франції до Австралії.

В Університеті ALMAMER багато студентських організацій, таких як - університетський хор, танцювальна група, і спортивне товариство (AZS).

      

 
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: