ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Університет ім. Адама Міцкевича в місті Познань (УАМ) є найстарішим і найбільшим державним університетом в східній і північно-західній Польщі. Його історія налічує 500 років, йдучи своїм корінням в спадщину Любранської  Академії, заснованої в 1519 році.

Університет у своїй сучасній формі відзначатиме столітній ювілей з дня заснування в 2019 році. Університет ім. Адама Міцкевича є одним з найбільших академічних центрів Польщі та має свої філії в Гнєзно, Каліші, Пілі і Слубіце.

Починаючи від 2008 року Poland’s National Conference of Doctoral Students щороку нагороджувала Університет ім. Адама Міцкевича званням «Найкраща установа вищої освіти в Польщі».

Переваги

Університет має свої департаменти і центри, розташовані в 50 будівлях по всьому місту.

  •  Бібліотека університету - одна з кращих в країні, тут знаходиться більше 4 мільйонів томів. Щороку вуз організовує курси студентам-іноземцям для вивчення польської мови і культури.

  •  В університеті навчається більше 47 тисяч. студентів та більше 1300 аспірантів.

  • На сьогоднішній день працюють біля 3000 наукових співробітників, у тому числі 264 штатні професори, 439 доцентів і 1617 старших викладачів с науковим ступенем кандидата наук та доцента.

  •  Основні напрями навчання в університеті: гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки, а також науки пов'язані з мистецтвом.

  • Університет  пропонує програми бакалавра польською, англійською та німецькою мовою, програми магістра - польською, англійською та датською мовою, індивідуальні докторські програми англійською мовою.

  •  В даний час навчання та дослідження проводяться в 49 областях .

Диплом університету набуває  найбільшого попиту на ринку праці. Студенти і випускники, зацікавлені в одержанні додаткових знань та кваліфікацій мають для цього всі можливості, завдяки запропонованим університетом програмам та курсам. Серед них:

- післядипломна освіта, додаткова професійна кваліфікація - Академія "Artes Liberales" (AAL);

- міждисциплінарне дослідження в сфері гуманітарних науках (MISh), що дає можливість поєднати різні гуманітарні спеціальності;

- Університетський центр міжнародної освіти (САМ-PIE) дає студентам можливість відвідувати заняття котрі проводяться  викладачами-іноземцями;

- програми MOST i LLP Erasmus полегшують мобільність студентів університету як на території Польщі так і в Європі загалом.

  • В Університеті працює студентський парламент і парламент докторантів.

  • З кожним роком в ВНЗ все більше іноземних студентів. Для іноземців існують такі додаткові програми:

а)  AMU-PIE, A YEAR AT AMU, яка координує більше 130 регулярних курсів з багатьох предметів англійською мовою;

б)  Школа польської мови для іноземців;

в)   Літня школа польської мови та культури;

г)   Літня школа англійської мови для іноземців.

В Університеті є свій клуб, багато співтовариств, театр та хор. Також студенти мають можливість користуватися чудовими спортивними залами.

 .

                
               

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: