ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Collegium Civitas - це недержавний університет у Варшаві, який був створений в 1997 р. за ініціативою вчених з  Інституту політичних досліджень Польської академії наук. Головий офіс знаходиться на  12 поверсі Палацу культури і науки.

Сьогодні в Collegium Civitas навчається близько 1700 студентів та аспірантів, професорсько-викладацький склад університету – понад 200 відомих вчених і практиків.

Collegium Civitas пропонує навчання високої якості на соціальних і політичних фaкультетах. Знання, здобуті в університеті, дозволять отримати практичні навички, розширити світогляд і сформувати зрілу особистість. Також університет має право присвоювати освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра та магістра.  

Про високий рівень викладання свідчать численні нагороди університету: Collegium Civitas шість разів поспіль отримував I місце в рейтингу журналу "Вища освіта" у категорії недержавних вузів, а також перше місце в рейтингу університету 2006 року тижневика "Політика" у категоріях:
- «Соціологія» Collegium Civitas було визнано кращим в країні,
- «Політологія» в Collegium Civitas посів друге місце.  
  

Керівництво Collegium Civitas вважає, що якісна освіта – більше, ніж просто набуття теоретичних  знань: в університеті працюють кілька дослідницьких груп і студентських організацій. Галерея COMMON була заснована студентами, які представляють свої роботи в галузі фотографії та живопису. У студентів буде можливість відкрити пристрасть до співу і співати в хорі ARS Cantata, створеного під патронатом університету.

Учасники гуртка мистецтва створили своє власне веб-телебачення - CCTV. Ініціатива привернула людей з ідеєю про те, як створити культуру обслуговування, використовуючи сучасні комп'ютерні технології та інтернет-телебачення. Традицією Університету є організація національних днів, присвячених культурі та політиці різних країн. Як правило, такі події супроводжуються послом країни, виставок фотографій, показом фільмів та цікавими дискусіями.
   
Особистий розвиток - це також розвиток фізичної культури. На додаток до стандартних занять з фізичного виховання, в університеті діє Університетський Клуб АСС, в який можуть записатися студенти, які вже мають певні досягнення з різних видів спорту.


   
 
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: