ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Економічний університет в Кракові (заснований у 1925 р.) - престижний науковий і академічний центр, провідна державна вища школа економіки в Польщі, третій за розмірами університет міста.

Саме в Економічному університеті на початку 1990-х рр. вперше, в галузі вищої освіти Польщі, було запроваджено навчання англійською мовою, сьогодні діють також спеціально розроблені англомовні навчальні програми  для іноземних студентів.

Особливу увагу в цьому вищому навчальному приділено розвитку міжнародних академічних контактів, тому викладачі мають можливість проводити закордонні наукові відрядження, а іноземні стажування та навчальні програми є одним з університетських пріоритетів в навчальному процесі студентів.

Сьогодні найбільш привабливою пропозицією університету є можливість отримання подвійного диплому (випускник вищого навчального закладу отримує диплом Економічного університету і диплом одного з університетів-партнерів з Франції або Німеччини).

Випускники університету мають можливість здобути післядипломну освіту, в тому числі й престижні ступені MBA (Master of Business Administration) і MPA (Master of Public Administration). 

 В епоху інформаційного суспільства та процесів глобалізації, сучасна економіка базується на серйозному теоретичному підґрунті з метою ефективного вирішення проблем міжнародного ринку і торгівлі, управління міжнародним бізнесом. Економічний університет з усією відповідальністю готує своїх студентів до праці в умовах нового глобального ринку.  

          

Переваги Економічного університету:

1-е місце в рейтингу університетів тижневика „Wprost”. 

1-е місце в конкурсі на звання кращого студента Польщі „Primus Inter Pares”, 2010 р. 

1 економічний вуз Польщі за кількістю студентів (понад 21 тисяча студентів). 

2-а економічна бібліотека в Польщі за кількістю економічних книг.

2-й старіший економічний вищий навчальний заклад в Польщі (88 років). 

3-є місце в Кракові за кількістю студентів (студентами Економічного університету є  представники 40 країн світу).

- гуртожитки університету розташовані в центрі міста, поблизу  залізничного вокзалу й автостанції міста.

- активна діяльність в університеті студентських організацій, наукових гуртків, спортивних секцій.

     

  

   
   

 

  

   
   

 

   
   

 

 
   
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: