ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшки – один з кращих технічних державних університетів, у світовому рейтингу вищих навчальних закладів Webometrics Ranking of World університет займає 8 місце в Польщі з поміж технічних вишів.

Сьогодні в університеті відкрито 21 спеціальність (освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр") і 15 спеціальностей (освітньо-кваліфікаційний рівень "магістр"), крім того в університеті є 40 спеціальностей післядипломної освіти, докторантури, також є можливість навчання  англійською мовою для іноземних студентів. В університеті навчається 16000 студентів, професорсько-викладацький склад університету -  1200 наукових співробітників і методистів, провідні спеціалісти, які беруть активну участь у міжвузівських й міжнародних наукових проектах.

Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшки - це повністю автономний університет, 4   факультети мають право присвоювати ступені доктора наук.

В складі університету сім факультетів, кілька науково-методичних відділів, зокрема - Міжнародний навчальний центр, Центр педагогіки і психології, Центр підготовки і організації якості. Дипломи факультету архітектура визнані в країнах ЄС, державах Британської Співдружності і США, завдяки акредитації Королівського інституту британських архітекторів (Royal Institute of British Architects – RIBA). Факультет архітектури університету – єдиний факультет в Польщі, що має подібний статус .

Студенти можуть отримати додаткову педагогічну кваліфікацію, скориставшись пропозиціями Центру педагогіки і психології. Відділ іноземних мов організовує курси для майбутніх спеціалістів і проводить іспит з іноземної мови TELC, визнаний в Європейському Союзу. Випускники університету також можуть отримати кваліфікацію спеціаліста  європейського рівня, надану FEANI (Europejska Federacja Narodowych Stowarzyszeń Inżynierskich), що дозволяє працювати в країнах Європейського Союзу.

Бюро кар'єри,створене при університеті, допомагає студентам налагодити контакти з роботодавцями. Співробітники Бюро кар'єри пропонують варіанти працевлаштування, стажування і практики, а також надають інформаційні послуги щодо вимог роботодавців і специфіки ринку праці. Краківський політехнічний університет проводить просвітницьку роботу за межами Кракова - в Новому Сончу, Живцю, Тарнові, Хшанові.

Студенти університету можуть реалізувати себе в 57 наукових гуртках і приймати участь в національних і міжнародних конференціях.  

Вищий навчальний заклад співпрацює з іншими університетами у сфері міжнародних програм обміну студентів:  SOCRATES – ERASMUS, CEEPUS, COPERNICUS, COST. 

Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшки - це сучасний університет з:

- багатими традиціями і досвідом, отриманому від часу створення перших факультетів у 1945 році;

- професійними кадрами, що підтримують позицію університету в галузі вищої освіти і науки Польщі;

- сучасно-обладнаними лабораторіями і лекціями. 

          

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: