ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Університет Козмінського - провідний недержавний університет Польщі, заснований у 1993 р. За оцінкою газети «Financial Times», Університет Козмінського - це найкраща школа бізнесу в Центральній і Східній Європі, яка отримала міжнародну акредитацію EQUIS (Європейська система покращення якості). У рейтингу Global Masters в галузі менеджменту університет зайняв 36 місце в світі. Цей рейтинг також включав в себе кілька підрейтингів, де були перераховані 10 найкращих у світі бізнес-шкіл.
Університету Козмінського присвоєно 4  місце в галузі підприємництва, 8 місце - в сфері маркетингу і 9 місце - в галузі економіки.

Студенти університету конкурентоспроможні на міжнародному ринку праці, оскільки викладачі  приділяють велику увагу викладанню іноземних мов, глибоким знанням про світ і міжнародні відносини. Викладачами цього вищого навчального закладу є провідні вчені і лідери світового бізнесу, лауреати Нобелівської премії.

Університет співпрацює з важливими представниками польського та міжнародного бізнесу, з органами державної влади, правосуддя, місцевого самоврядування та публічної адміністрації. Регулярно університет відвідують вищі посадові особи держави, посли, високопоставлені представники міжнародних організацій. Враховуючи всі  ці фактори, роботодавці цінують випускників Університету Козмінського.
 
Крім поляків, в університеті навчаються сотні іноземних студентів. У всіх є можливість навчання в кращих університетах-партнерах. Сьогодні на англомовних програмах навчаються близько 300 студентів. Країни, з яких приїжджають студенти: Англія, Ангола, Білорусь, Китай, Чеська Республіка, Фінляндія, Франція, Голландія, Індія, Індонезія, Ірландія, Мексика, Німеччина, Нігерія, Росія, Швеція, США, Угорщина, В'єтнам, Україна.
 

  
10 причин, чому Вам варто вибрати Університет Козмінського для отримання ступеню бакалавра і магістра:

1. Університет Козмінського визнаний найкращою школою бізнесу в Центральній і Східній Європі згідно з рейтингом Financial Times, зайняв 36 місце в рейтингу Global Masters в галузі менеджменту, а також визнаний кращим приватним Університетом в Польщі з 1998 р. за державними рейтингами.

2. Університет Козмінського отримав має міжнародні акредитації EQUS, AMBA і CEEMAN.

3. Університет Козмінского надає можливість навчання на факультеті «AllianceforBusinessEducationInternationalMasterinManagement» в престижних університетах Європи: BradfordUniversity (Англія), AudenciaSchoolofManagement (Франція), EADA (Іспанія).

 

4. Закінчивши навчання, випускники факультету «Double Degree Bachelor Program in Management with Industry Placement», отримують зразу 2 дипломи: диплом магістр польського Університету Козмінського і диплом магістра британського Bradford University.

5. Після завершення магістратури, випускники університета мають можливість навчатися на МВА (1,5 року), ця програма реалізується спільно з Bradford University.

6. Університет надає студентам програми обміну, що дозволять провести певний час  (семестр чи рік) в одній з 90 престижних бізнес-шкіл з усього світу.
 

7. Університет розташований в столиці Польщі -  Варшаві, місті, що швидко розвивається, де практично відсутнє безробіття і який пропонує привабливу ділову атмосферу, засновану на міжнародних стандартах.

8. Педагогічний склад університету - висококваліфіковані професори та викладачі, а також професіонали, які розуміються в тонкощах міжнародного бізнесу.
 
9. Університет надає унікальну можливість своїм студентам отримати знання про розвиток економіки та культури різних країн, не залишаючи території Польщі, завдяки об'єднанню у ВНЗ студентів й викладачів різних національностей.

10. Університет забезпечує своїх студентів прекрасними умовами навчання:

 - На території університету є сучасна комп'ютеризована бібліотека з різними базами даних, що дозволяє студентам знайти різні статті і матеріали будь-якої дати випуску.
- Також університет оснащений сучасним спортивним обладнанням, завдяки чому студенти можуть займатися різними видами спорту й брати участь у численних змаганнях.
- Студенти університету завжди «в зоні доступу» завдяки наявності WiFi - системи і численних комп'ютерів, тому вони завжди можуть користуватися інтернетом.

Гуртожиток

Університет Козмінського пропонує студентам поселення в гуртожитках на os. Przyjazn. Вартість проживання приблизно 490 PLN на місяць за двохмісний номер.
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: