ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Університет Марії Кюрі- Склодовської - це найбільший державний ВНЗ Східної Польщі, розташований в Любліні - університетському містечку різних культур і традицій. ВНЗ заснований 23 жовтня 1944 році як державний університет,  спочатку функціонували 4 факультети: медичний, природничій, сільськогосподарський, ветеринарний. Організатором та першим проректором університету був зоолог професор Генрик Раабе.

Університет налічує більше 200 тис. випускників, близько 4 тис. працівників отримали ступінь професора, проведено більше ніж 900 дозахисних кандидатських процесів. Станом на сьогоднішній день в університеті навчається близько 23 тис. студентів на більш ніж 50 спеціальностях, 200 спеціалізаціях. За даними  на 2012-2013 рр. на стаціонарному відділенні в UMCS навчалося 18 351 студент, з яких іноземців - 460, у цьому ж році зі стін UMCS вийшло 5 749 випускників, з яких іноземців - 47.

Концепція навчання базується на наукових дослідженнях відомих спеціалістів і направлена на отримання студентами практичних навичок, враховуючи світові напрямки розвитку науки та потреби різноманітного ринку праці. У підтвердження цьому університету було присвоєно титули: УНІВЕРСИТЕТ, ВИЗНАННИЙ РОБОТОДАВЦЯМИ, УНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕРІВ та AUREA PRAXIS.

Розширення освітніх програм, введення нових факультетів, англомовних програм сприяють створенню привабливості пропозицій, як для польських студентів, так і для іноземних. Серед нових факультетів слід назвати: логістику, геоінформатику, політику державних справ, управління в державній політиці, фізико-хімію нових матеріалів і національну безпеку. При університеті реалізуються популярні програми, такі як ERASMUS і MOST.

Університет Марії Кюрі-Склодовської займає міцну позицію у сфері точних наук, великим попитом користуються природничі науки, математика, інформатика. Гуманітарні науки, неофілологія, журналістика - за цими напрямками UMCS займає лідерські позиції на науково-освітній мапі навчальних закладів. Освітня пропозиція спрямована головним чином на молодь. Центром польської мови та культури UMCS організовуються також курси польської мови та культури для полонії та іноземців.

У розпорядженнні студентів безперервно модернізуюча науково-дослідницька, дидактична, соціальна культурна та спортивна база. Кращі професійні кадри завжди є до послуг і готові до співробітництва. Візитною карткою університету є вражаючі дидактичні об'єкти Фаультету наук про землю та просторової економіки та Інституту інформатики, створені за допомогою дотацій з Євросоюзу, а також Медійно-артистичний інкубатор, оснащений радіостудією та телестудією, артистичною сценою, а також медіа-лабораторіями, призначеними для проведення занять.

Сучасний ВНЗ, яким є UMCS, не може функціонувати без активності самих студентів. Університет займає високі позиції в культурній та спортивній сфері не тільки Люблінського воєводства, але і також по усій країні. Все це  завдяки активній діяльності студентів в Студентському самоуправлінні, розвитку їх інтересів в 130  наукових колах, студентських організаціях. Базою для такої активності є об'єкти студентського кампусу, Академічного Центру Культури "Chatka Żaka" а також Центр фізичної культури.

  

Університет готує не тільки висококваліфікованих юристів та економістів, але, також, представників творчих професій. Впроваджує комплексні рішення, котрі дозволяють вивести університет на міжнародний рівень, збільшити обмін співробітників та студентів з закордонними партнерами, а також бере участь в програмах, котрі дозволяють приймати у нас сучасних відомих науковців зі всього світу.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: