ВНЗ Партнери

Люблін

ЛЮБЛІН (пол. Lublin) – адміністративний центр Люблінського воєводства, знаходиться в східній частині Польщі на р. Бистриця. Місто розташоване за 175 км від столиці Польщі Варшави та за 100 км від українсько-польського кордону.

Люблін – це скарбниця шедеврів мистецтва, історичних і архітектурних пам'яток. Приваблюють туристів з усього світу: Старе місто (XVI ст.), площа Ринок, Домініканський собор (саме тут в 1569 році був підписаний акт унії про створення Речі Посполитої), Тринітарська вежа, Кафедральний собор.

Сучасний Люблін пропонує мешканцям цікавий та різноманітний календар культурних подій - міжнародні фестивалі, салони, ярмарки; неповторну атмосферу розваг створюють різноманітні театри, кінотеатри, клуби, дискотеки, ресторани, паби.

Люблін – це перспективний академічний та науковий центр. Найстаріший навчальний заклад Любліна був заснований у 1567 році - єврейська академія Талмуда ( з XX ст. Школа Мудреців), пізніше освітні традиції продовжили викладачі Католицького університету (найвідомішим його студентом і професором був Кароль Войтила – згодом Папа Іван Павло II). Сьогодні у Любліні функціонують й інші шановані навчальні заклади – Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі, Медична академія та Сільськогосподарська академія, від 2001 року діє Європейська колегія польських і українських університетів – зародок Польсько-Українського університету. Загалом в місті здобувають вищу освіту понад 100 тисяч студентів з Польщі та інших країн світу, які зможуть продовжити професійний розвиток на підприємствах міста.

В Любліні створена сприятлива атмосфера для іноземних інвестицій, зокрема, тут відкрили свої офіси такі міжнародні велетні як  Baxter Healthcare Corporation, Spectra, Raben Group B.V., Makro Cash & Carry, Carrefour, Deutche Bank, Tesco Plc.; розташовані великі підприємства машинобудування, фармацевтичні фірми, торгівельні фірми.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: