ВНЗ Партнери

MBA+KSB+Master

 Краківська Школа Бізнесу Економічного Університету в Кракові спільно з Clark University w Worcester, штат Масачусетс (США) запрошують до участі в інноваційних програмах MBA KSB + Master.

 

Програма MBA KSB + Master запропонована в 3 спеціальностях:

 – MBA in Managerial Communication,

 – MBA in Healthcare Management,

 – MBA in Human Resources Management.

 Слухачі всіх трьох спеціальностей спільно реалізують програму менеджерської та професійної комунікації (курси MBA, а також курси MSPC) а спеціалізовані курси будуть реалізовані на обраних напрямках.

 

MBA KSB + Maгістр, коротко основне:

тривалість навчання: 5 семестрів (2 роки)

мова навчання: 100% англійська - заочна форма

термін занять: один або два рази в місяць (пт-нд)

вартість: 6500 EUR (можливість оплати в розстрочку), 150 EUR оплата реєстраційного внеску.

 

Програма курсів:

 

Курси Master of Science of Professional Communication

Intercultural Communication

Communication Theory & Research

Advanced Professional Communication

Organizational Behavior & Leadership

Management Information Systems & Technology

Finance & Accounting for the Non-Financial Manager

Projekt Capstone

 Курси MBA

Strategic Planning

Project Management

Change Management

 

Спеціалізовані курси  MBA in Healthcare Management:

Health Policy

Issues and Cases in Health Care

Спеціалізовані курси MBA in Human Resources Management:

 

Human Resources Management & Development

Strategic Issues in Human Resources Management

 Спеціалізовані курси MBA in Managerial Communication:

Global Marketing & Advertising

Managerial Economics

 

 Школа партнер:                 

Clark University - це  науково-дослідний заклад, заснований в 1887 році. Clark є найстарішою установою в Сполучених Штатах, що надає можливість отримання диплому Магістр. Clark University є одним з трьох університетів у Новій Англії, поруч з Гарвардом і Єлем, які започаткували існування престижної асоціації американських університетів - Association of American Universities. В рамках університету функціонує College of Professional and Continuing Education, який навчає студентів і аспірантів зі всього світу.

 Більше інформації на сайті: www.clarku.edu, www.copace.clarku.edu

 Clark University в рейтингу Forbes серед 650 американських університетів займає 128 місце (http://www.forbes.com/top-colleges/list/).

 

Рейтинги: 

Краківська Школа Бізнесу UEK була відзначена  "Фінансовою Газетою" серед кращих продуктів для бізнесу 2009 в категорії "Бізнес-Школи" за широкий асортимент післядипломної освіти і MBA, та кваліфікований і досвідчений персонал. 

У цьому році видання Рейтингу Програм MBA, що організовує кожні два роки Асоціація Менеджерської Освіти FORUM, де програми поділені на класи: майстер-клас, професійний плюс, професійний, прагнення і перспективи, MBA KSB + Магістр, реалізовані Краківською Школою Бізнесу UEK, досягли стандарту якості ПРОФЕСІЙНИЙ КЛАС ПЛЮС.

 Акредитація:

 Clark University має акредитацію New England Association of Schools and Colleges, Inc., Commission on Institutions of Higher Education (Комісія у справах Вищих Навчальних Закладів). 

Акредитація закладів через New England Association вказує, що вона виконує або перевищує критерії оцінки інституціональної якості - яка періодично перевіряється незалежними експертами. Акредитований навчальний заклад має у своєму розпорядженні ресурси, необхідні для досягнення намічених цілей і за допомогою відповідних освітніх програм, має підстави, що буде продовжувати це робити в найближчому майбутньому. 

Краківська Школа Бізнесу UEK є членом EFMD – European Foundation for Management Development – організації визнаної акредитації, зокрема, EQUIS і EPAS. http://www.efmd.org/ 

Будучи членом EFMD Краківська Школа Бізнесу UEK стала частиною міжнародного співтовариства, яка дає можливість комунікації з діловими партнерами по всьому світу, обміну досвідом та компетентністю, доступу до глобальної мережі освітніх закладів, організацій громадського сектору та консалтингових компаній. Це впливає на подальший розвиток Школи і підвищення якості пропонованих освітніх послуг.

 Економічний Університет є також членом NIBES – Network of International Business and Economic Schools і EMBS – European Management and Business Sciences Consortium. 

Організація занять: 

MBA + Mагістр триває 5 семестрів (в тому числі так звані Summer Semester) – 2 роки. Протягом 5 семестрів проводяться заняття поділені на тематичні блоки. Крім того, 2 рік навчання присвячений реалізації практичного проекту Capstone на потреби зовнішньої компанії. Навчання включають в себе 440 годин занять. У процесі навчання реалізуються програми MSPC, MBA, спеціалізовані курси і заняття з Business English. Програма реалізується  100% англійською мовою. Форма занять: нестаціонарна – заняття проводяться протягом з'їздів у вихідні дні. 

Форма занять включає в себе лекції, вправи, case-studies, ігри на прийняття рішень та стимуляційні ігри, виїзні екскурсії в Польщі та презентації підприємств. 

Заняття в режимі вихідного дня здійснюються: в п'ятницю – з 16.00-21.00 год., суботу та неділю з 8.00 -16.00 год. В семестрі, організовано приблизно 9 з'їздів (зустрічі проходять один або два рази на місяць). Програма навчання передбачає виїзну сесію 5 днів до Варшави або Лодзя до Суспільної Академії Наук. Під час сесії  реалізується предмет з нормативу MSPC пов'язаний з відвідуванням підприємства. Вартість проїзду та проживання у виїзній сесії додатково покриває KSB UEK. Кожен предмет вимагає зарахування у формі оцінки. Зарахування  досягається або при підготовці cash-study або на роботі, або на підставі іспиту. Роботи готуються індивідуально або групою. 

Що належить учаснику програми MBA + Mагістр?

 До вартості програми входить:

роздруковані матеріали до занять, розроблені в графічній формі,

підручники,

іспити,

Проект Capstone – реалізований для потреб зовнішньої фірми,

виїзд навчально-інтеграційний в Польщі*,

Інтранет,

доступ до інтернету wi-fi,

бібліотечне навчання,

можливість використання колекцій Бібліотеки UEK,

зустрічі з лідерами бізнесу в рамках Клубу KSB Випускників MBA,

безкоштовний паркінг на території навчального закладу.

*Вартість проживання і проїзду протягом виїзних занять покриває KSB UEK.

 Диплом:

 Після захисту фінальної роботи MBA KSB+ Maгістр слухач отримує:

 -престижний диплом Master of Science in Professional Communication (виданий Clark University, США),

- диплом про закінчення післядипломної освіти MBA (виданий  Краківською Школою Бізнесу Економічного Університету в Кракові, Польща),

- додаток з оцінками.

         

 

 

 


Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: