ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Опольська Політехніка - це технічний ВУЗ із 45-літньою традицією академічної освіти на європейському рівні, що дуже швидко розвивається і надає підготовку за технічним, економічним, гуманітарним та медичним напрямками. На шести факультетах навчаються близько 11 000 студентів. Наші випускники отримують диплом, що забезпечує конкурентоспроможність на європейському ринку праці. В сучасних наукових лабораторіях вчені та студенти можуть, між іншим, створювати імітацію землетрусу або досліджувати високу напругу та інфразвук. Університет розташований в красивому місті Ополє, званому Столицею Польської Пісні

Програма Erasmus - Європа для Вас відкрита

 

Ми співпрацюємо з близько140 європейськими вузами в рамках програми Erasmus. Щороку ми приймаємо близько200 студентів з-за кордону, які навчаються у нас на англійській мові, в той час як100 студентів Політехніки користуються можливістю отримання освіти або стажування за кордоном. Стань одним з них!

 

Кандидати на навчання за кордоном

Кандидатам і студентам з-за кордону ми надаємо інформацію на польській, англійській, українській та російській мовах. Ми підтримуємо наших іноземних студентів в процесі інтеграції, в тому числі надаємо можливість відвідувати курс польської мови. 

Ми з радістю запрошуємо абітурієнтів сконтактувати з Відділом Міжнародного Співробітництва.

 

Співпраця з США

Опольська Політехніка тісно співпрацює з американськими навчальними закладами і дипломатичними центрами. Разом з Illinois State University організовується щорічна Польсько-Американська Літня Школа. При Опольській Політехніці активно працює філія престижної організації IEEE

 

Співпраця з Китаєм

Інститут Конфуція - Центр Польсько-Китайського Співробітництва, єдиний з чотирьох центрів у Польщі, що пропонує студентам, між іншим, унікальну можливість вивчати китайську мову. Інститут також проводить навчання в аспірантурі -Міжнародний Бізнес ЄС-Китай.

 

Студентська культура та розваги

Місто Ополе і Опольський регіон - це місцевість з дуже привабливою культурною пропозицією. Студенти можуть приєднатися до академічному хору або студентського оркестру. Найяскравішим акцентом студентського життя вважаються Piastonalia - фантастична вечірка, на час якої студенти Опольських вузів беруть владу в місті в «свої руки».

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: