ВНЗ Партнери

Ополє

 Ополє (пол. Opole) - чарівне польське місто, розташоване в південно-західній частині Польщі на річці Одрі, столиця Опольського воєводства.

Ополє - місто з населенням 130 тисяч жителів,  на річці Орда. Це головний культурний, економічний, академічний і науковий центр регіону.

Ополє знамените не лише красивим Старим містом, але й іншими арт-об'єктами. Найвидатніші пам'ятки міста: Пястівська вежа ХІІІ століття, готичний Кафедральний Собор св. Хреста, храм і монастир Ордену францисканців з пястівською каплицею - мавзолеєм П'ястів. Ратуша збудована за зразком флорентійського Палаццо Веккьо. Також відомі барокові кам'яниці, що оточують Ринкову площу в Старому місті. У Опольському амфітеатрі організовується фестиваль польських пісень. У районі Берковиці знаходиться Музей опольського села - в етнографічний музей-заповідник перенесені будинки з опольського регіону. У будівлі колишньої Єзуїтської колегії облаштований Музей Опольськой Сілезії.

Місто відоме багатьма різноманітними культурними заходами, що мають валиве значення для Польщі та Європи.  Серед них: щорічний Національний фестиваль пісні, Міжнародний фестиваль Бунів, Театральний Тиждень, Фестиваль авторської пісні.

Місто Ополе і Опольське воєводство - це місцевість з дуже привабливою культурною пропозицією. Студенти можуть приєднатися до студентського оркестру або академічному хору. Найбарвистішим акцентом студентського життя вважається Piastonalia-фантастична вечірка, на час якої студенти опольських вишів беруть владу в місті у «свої руки».

 

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: