ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Польсько-японський інститут інформаційних технологій є одним з кращих університетів Польщі. Він отримав широке визнання роботодавців, студентів та засобів масової інформації. Університет був заснований в 1994 році після підписання угоди між урядами Польщі та Японії. Особливістю університету є його унікальна навчальна програма, складена з врахуванням потреб польського та європейського ринків праці, що базується на міжнародних стандартах академічної освіти і технічного прогресу, особливу увагу приділено розвитку практичних навичок. Враховуючи це, студенти та випускники не мають проблем з пошуком роботи за своїми амбіціями й інтересами. 


PJWSTK має право присуджувати ступінь інженера й магістра комп"ютерних наук, а також вчене звання доктора технічних наук. В університеті діє аспірантура, спеціалізовані курси.

Крім основного факультету інформатики, абітурієнту пропонуються програми на факультеті графіки, факультеті японської культури, факультеті управління інформацією і факультеті дизайну інтер'єру. Університет пропонує унікальне поєднання теоретичних знань з навчальних дисциплін та інноваційних технологій, широке застосування інформаційних технологій в процесі навчання. 

В PJWSTK  працюють відомі викладачі з Польщі та європейських держав. Університет організовує численні лекції, зустрічі з авторитетними вченими, художниками, потенційними роботодавцями. Завдяки, міжнародному співробітництву студенти PJWSTK можуть приймати участь у програмах обміну й навчатися в університетах-партнерах (у Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії).

Студенти PJWSTK користуються тими ж привілеями, що й студенти державних вищих навчальних закладів.

Польський студентський парламент оголосив Польський-японський інститут як університет доброзичливий до студента. PJWSTK займає передові місця в рейтингах вищих навчальних закладів, що підтверджує його професіоналізм та якості викладання. PJWSTK підтримує своїх студентів, надаючи їм додаткові можливості реалізувати свої захоплення в клубах за інтересами та наукових гуртках. Відділ кар'єри допомагає налагодити контакти між студентами, випускниками та майбутніми роботодавцями. 

В університеті добре розвинута система стипендій та стажувань в провідних компаніях, що мотивує студентів під час навчання до досягнення кращих результатів.

 

Головний гуртожиток розташований у центрі Варшави, до нього легко дістатися з будь-якого куточку міста.

Навчання в PJWSTK є гарантією знайти перспективну та цікаву роботу. Це найкраща інвестиція у Ваше майбутнє.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: