ВНЗ Партнери

Навчання у Польші: ітенсивні курси польської мови через занурення в романтику польської культури та національні традиції 

 

 

Програма включає:

 

  Інтенсивно та креативно!

  Інтенсивні курси призначені для тих, хто має намір вивчити польську мову або хоче використовувати забуті навички, покращити розмовну лексику та поширити словниковий запас. Такі заняття гарантують постійний контакт з мовою, а ретельно розроблена система повторень сприяє засвоєнню знань.

Досвідчені викладачі, завдяки влісній методичній підготовці, пояснюють усі лінгвістичні тонкощі та ефективно передають практичні мовні знання. Постійна комунікація з вчителем забезпечується в невеликих групах, максимально до 10 осіб, а приємна і невимушена атмосфера на заняттях дозволить дуже швидко подолати мовні бар'єри. Завдяки цьому під час перебування на літніх канікулах у Кракові Ви дуже легко зможете завести нові знайомства і подолати кожну комунікативну ситуацію.

 
    "Tylko po polsku"
 
До початку занять, учасник проходить кваліфікаційний тест та усну співбесіду з викладачем, після чого відбудеться розподілення до відповідної вашим знанням групи. Курс включає в себе навчання мови за допомогою комунікативного методу, на основі постійного використання польської, незалежно від словникового запасу..
Інтенсивний курс включає в себе 20 занять на тиждень. Кількість годин залежить від кількості людей в групі. 
 
більш ніж 4 людини у групі - 4 заняття на день
 
2-4 людини  у групі - 3 заняття на день
 
Групи налічують в середньому 6-8 осіб ( 4 заняття на день)
 
 

     Культурна програма 

Під час вечірніх зустрічей, екскурсій та тематичих занять  вчителі з учнями намагаються говорити якомога більше польською. У вільній, веселій атмосфері нові вирази душе швидо запам'ятовуються . Це також дуже гарна нагода познайомитися з польською культурою, зав'язати нові знайомства та добре розважитися.

  • Заняття з польської поза приміщенням школи (паби, кафе, рестрани... музеї)

    Начання, екскурсії та розваги - все в одному. Усі активні форми занять дають можливість провірити себе в повсякденних мовних ситуаціях, а також дозволяє краще пізнати польську культуру та потаємні незнані до цього місця Кракова.

  • Привітальна та прощальна вечірка. Салат по-польськи, французький сир, шоколад з Бельгії... Все з самого початку - вишукані делікатеси та нові знайомства з усього світу. А наприкінці польські солодощі та заслужені дипломи пом'якшуть розлуку з Краковом. 

  • Екскурсії по старому Кракову та єврейському кварталу Казімєж з гідом. У світі небагато таких пречудових міст як Краків. Гіди покажуть вам цікаві місця Кракова, розкажуть нестаріючі легенди, проведуть у найулюбленіші місця краковян.

  • Інтеграційні зустрічі (караоке, вогнище, кулінарні заняття, вечори з польською музикою ...)

  • Ігри з польською мовою. Веселі конкурси, метою яких є перевірка Вашого знання польської мови, вікторини, ігри на орієнтацію у місті, каламбури. Для переможців - відповідні нагороди.

  • Тематичні тренінги ("правильна вимова"). Як вимовити усі  "шиплячі" та "дзижчачі" звуки у польських словах, чи може польський фільм бути цікавим для іноземних глядачів, у кого варто взяти автограф на краківському ринку.

  • Польський фільм "Краків - серце польської кльтури"...

 

 

Тривалість курсу:

2 тижневі курси, повна ціна: 1240 PLN / 310 €

— 40 уроків

— майстер-клас з польської мови

— привітальна і прощальна вечірка

— дидактичні матеріали

— сертифікат про закінчення курсів

Кожен наступний двотижневий курс: 1040 PLN / 260 €

Оплати:

I 400 PLN / 100 € — вноситься при запису на курс

II 840 PLN / 210 € — вноситься у перший день навчання уроків

Вартість за двотижневу культурну програму: 240 PLN / 60 €

Увага! У вартість не включено харчування та проїзд!

Зареєструватися

Інтенсивні літні курси:                                                

 

05.06 — 16.06.2017

19.06 — 30.06.2017

03.07 — 14.07.2017

17.07 — 28.07.2017

31.07 — 11.08.2017

14.08 — 25.08.2017

28.08 — 08.09.2017

11.09 — 22.09.2017

                                                                                                


Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: