ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Лодзинський технічний університет - один з кращих технічних університетів Лодзинського регіону, був заснований в 1945 році у складі трьох факультетів - механічного, електротехнічного та хімічного. З бурхливим розвитком міста та з появою нових фабрик, кількість факультетів університету виросла з трьох до дев'яти. Сьогодні в університеті навчаються понад 20 000 студентів.

У 1992 році був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання проводиться англійською та французькою мовами. В університеті можна отримати наступні наукові ступені: бакалавр гуманітарних наук, бакалавр наук, магістр наук та кандидат наук. Близько 20 тис. студентів проходять навчання в ЛТУ. У 2002 році була відкрита велика, повністю комп'ютеризована бібліотека.
На території вищого навчального закладу знаходяться 9 гуртожитків, їдальня, кінотеатр, студентське радіо Жак, 2 філії банку, бюро подорожей і багато іншого. Безсумнівно, кожен студент знайде тут всі необхідні умови для свого розвитку, навчання і відпочинку!


Лодзинський технічний університет пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі, також є можливості післядипломного навчання. Заняття грунтуються на системі залікових балів (ECTS), яка була запроваджена в 2007-2008 навчальному році. Завдяки ECTS студенти при бажанні можуть отримати два дипломи з різних галузей освіти, а також в рамках ECTS - отримати визнання результатів навчання в університеті за кордоном. З 2011 р. в ЛТУ скасовані залікові книжки, тепер всі протоколи і документація ведеться тільки в електронному форматі.

 Чому Лодзинський технічний університет?

- лідируючі позиції в загальнонаціональних рейтингах;
- польські студенти-опікуни для іноземних студентів;
- консультації російською або українською мовою при вступі;
- міжнародне спілкування студентів;
- проживання в студентських гуртожитках для всіх закордонних студентів;
- сучасні технології в лабораторіях та аудиторіях;
- виїзд на семестр за кордон в один з партнерських вузів  (програма ERASMUS);
- європейський диплом після закінчення університету;
- практика в одній з польських (Telekomunikacja Polska, PKP, Atlas SA) або іноземних фірм в Лодзі (філії   Procter & Gamble, JTI, Siemens, Indesit, Dell, Bosch);
- практика за кордоном (програма ERASMUS);
- можливість праці в Student Assistance Office.

  
  
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: