ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Вища школа суспільної психології (SWPS) – кращий приватний гуманітарний університет Польщі, заснований в 1996 році. Сьогодні тут навчається понад 14 тисяч студентів на 20 факультетах: у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Сопоті і Катовицях.

Абітурієнтам пропонується великий вибір спеціальностей, серед яких: психологія, право, політологія, соціологія, журналістика, міжнародні відносини, культурознавство, англійська та скандинавська філологія та інші.
Крім того, вищий навчальний заклад постійно розвиває свою науково-дослідну та видавницьку діяльність, співпрацює з великою кількістю іноземних університетів, завдяки чому студенти SWPS здобувають знання, беручи участь у численних стипендіальних програмах.

Поступово SWPS здобуває статус міжнародного університету й іноземці частіше його обирають для отримання престижної освіти - сьогодні тут навчаються понад 200 студентів-іноземців з усього світу. В університеті працює відділ, який допомагає іноземним студентам.

Університет співпрацює з 59 навчальними закладами в Англії, Німеччині, Швеції, Франції, Іспанії, Данії та багатьох інших країн. В цих країнах студенти можуть провести один або два семестри за програмами обміну. Студенти факультету психології можуть отримати університетську стипендію в розмірі 5 000 Euro для чотирьохмісячної освіти в США.

          

Центральний корпус SWPS – це сучасний навчальний комплекс, у складі якого комп'ютеризирована бібліотека, аудиторія, дослідницьких центрів.

Крім того, у студентів є постійний доступ до комп’ютерів та Інтернету. Університет оснащений сучасними комп’ютерними аудиторіями, призначеними для дидактичних цілей. З метою створення оптимальних умов для дослідницької роботи, відкриті лабораторії експериментальної, порівняльної і еволюційної психології.

В університеті є прекрасно оснащена бібліотека, зараз у фонді якої нараховується 65 тис. томів, зібраних відповідно до профілю вищого навчального закладу (психології, права, соціології, культурології, політології, міжнародних відносин, іноземної філології.
Також можна користуватися повними текстовими базами в електронній версії: Ebsco, Psychinfo, Psycharticles, Elsevier. Крім того, студентам доступні польські та іноземні журнали (більше 200 найменувань), психологічні тести, касети і диски для вивчення іноземних мов, статистичні програми, відеокасети, диски с фільмами.

В навчальних програмах особлива увага приділяється  поєднанню теорії і практики. Всі освітні напрямки і програми складені з урахуванням вимог ринку праці, що забезпечує студентам і випускникам максимальні шанси працевлаштування. Рейтинги роботодавців присвоюють SWPS перші позиції. Більшість студентів знаходять першу роботу, ще навчаючись в університеті, що сприяє популярності серед молоді.

SWPS пропонує можливості наукового розвитку - в університеті працює понад 30 наукових гуртків. Велика увага приділяється вивченню іноземних мов – тут можна вивчити англійську, німецьку, іспанську, шведську, норвезьку та арабську мови.

Для любителів спорту в SWPS пропонуються такі види спорту - баскетбол, волейбол, футбол, плавання, теніс.

В університеті постійно вирує життя - проводяться наукові конференції і зустрічі з політиками, журналістами й іншими відомими людьми.Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: