ВНЗ Партнери

 

В подорож - за новими знаннями! Вчись із задоволенням, відпочивай з користю!

 

Економічний університет спільно зі Slavic Languages Сenter представляє

Літню школу польської мови та  культури  в Економічному університеті в Кракові

Для молодих, активних, для тих, хто бажає  гарно відпочити, отримати яскраві враження, пізнати іншу культуру і завести нових друзів!

 

Переваги ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ у Польщі:

- Занурення в мовне середовище, знайомство з польськими студентами, яке дає можливість дізнатись більше про особливості процесу навчання;

- Заняття в аудиториях Економічного університету, де участники зможуть відчути справжню атмосферу студентського життя, відвідати кампуси університету;

- Вивчення польської на різних рівнях, пізнання культури, традицій та історій Польщі;

- Високий рівень якості навчання – залучені тільки досвічені та творчі педагоги,  індивідуально підібрані програми навчання для іноземних студентів;

- Цікава програма розрахована для учасників будь-якого віку та рівня.

На початку курсу передбачений діагностичний тест. За результатами тестування буде розподіл за рівнем у відповідні групи.

 

ЗАПИСАТИСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ПРОГРАМА ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ:

Дата початку курсу: 03.07-16.07.2016    

Обов`язкова попередня реєстрація!

Вікова категорія: 14-17 років

Вартість: 600 EURO

 *курс стартує при наборі від 25 осіб.

Реєстрація і подача документів до Пункту прийому візових анкет Польщі здійснюється самостійно, де оплачується додатково сервісний збір в розмірі бл. 19 Евро. За неповнолітнього учасника документи подає один з батьків. Учням і студентам до 21 року - віза оформляється без оплати консульського збору.

 

Ціна включає:

- заняття з польської мови - по 3 години на день;

- опіка координатора;

- проживання в гуртожитку;

- 3-х разове харчування (сніданок, обід, вечеря);

- екскурсії  по Кракову з гідом по маршруту "Королівська дорога". Краків —колишня столиця Польщі і один з найгарніших міст Європи. "Королівська дорога" проходить через все Старе місто з півночі на південь. Вона бере свій початок на площі Матейкі, веде через Ринкову площу до Королівского замку "Вавель". У Старому місті, розташованому в кільці парків Планти, збереглося декілька сотень цінних архітектурних пам`яток. Вас чекають всі знамениті визначні пам`яткі міста: історично-архітектурний ансамбль Вавеля, основні пам`яткі Королівського тракту, прогуляєтесь по знаменитій торговій площі.

  

    

відвідування Аквапарку

 Краківський аквапарк –найбільший центр водних розваг в Центральній Європі! Перший в Польщі великий, критий басейновий комплекс з великою кількістю водних гірок і труб. В аквапарку знаходяться 3 басейни з плавальними доріжками і гідромасажем (верхнім, боковим, нижнім, лежачим); безліч гірок довжиною більше 800 метрів: як відкритих, так і закритих, 8 ванн джакузі (з теплою водою); сауни як сухі, так і «турецькі», а також басейн для найменших, 2 альпіністські стінки для скалолазання, райдужна доріжка, тибетський місток, спеціально відведені місця для занять водними видами спорту, водний бар. Розважальний аквакомплекс є ідеальним місцем для сімейного відпочинку, відновлення сил і зміцнення свого здоров'я. 

Відвідування однієї з найбільшх та найстаріших в Європі соляних копалень у Величці. Цей пам`ятник ЮНЕСКО – ціле підземне місто на дев`яти рівнях з 700-річною історією. Королівські Соляні Копальні у Величці знамениті незвичайним оздоровчим мікрокліматом і чудовими творами мистецтва. Це найстаріше, з безперервно працюючих, підприємств у світі. Сьогодні соляні копальні - це лабіринт з безліччю підземних коридорів і штолень завдовжки близько 350 км , але тільки 2 км цього шляху доступні відвідувачам. Маршрут веде через 20 історичних штолень, розташованих на трьох рівнях , на глибині від 64 м до 135 м , озера та каплиці із створеними з солі фігурами , барельєфами і люстрами. Особливою красою відзначається каплиця святої Кінги, яка за своїми розмірами по праву може вважатися справжнім підземним костелом із солі. На копальнях працює також підземна пошта, ресторан, кінотеатр і навіть ... тенісні корти. У величезних штольнях організовуються концерти, театральні вистави та бали.

    

- екскурсія в Закопане - столицю польських Татр – чудова природа, колорит гуральського фольклору  і широкий вибір розваг! Центр Закопане - вулиця Крупувки (Krupówki) –найпопулярніша пішоходна зона міста, все обертається навколо неї: колоритні ресторани – колиби, палатки з сувенірами, прилавки  і кіоски з сувенірами, копченими сирами і всілякими виробами народних промислів, брички запряжені кіньми. Тут знаходиться Національний парк Татр,  в котрому  прихильникам активного відпочинку пропонуються десятки маршрутів для гірських походів. В околицях Закопаного є три найпопулярніших місця: Губаловка , Морське Око і Каспоровий верх. Закопане  вже більше ста років є центром культурного життя, що надихає артистів та художників.

 

  

 

   

 

 * * *

 


Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: