ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

                                                                                                                              

Вроцлавський університет- це один з найстаріших вищих навчальних закладів центральної Європи, який поєднує спадок сілезької історії та спадщину австрійської, прусської, чеської і польської культури, а також продовжує традиції польських університетів у Львові та Вільнюсі.

Вроцлавський університет - на сьогодні є одним з найбільших державних ВНЗ у Польщі. На 10-ти факультетах навчаються близько 27 000 студентів, а університетська громада нараховує приблизно 30 000 чоловік. Протягом останніх десятиліть тут навчалося багато знаних у польській культурі постатей, а також відомих громадських і політичних діячів.

В університеті діє Школа польської мови і культури для іноземців, де іноземні студенти, які приїжджають на навчання до Вроцлава, можуть вивчати польську мову.

Також діє Інститут Конфуція- 1 з чотирьох подібних осередків в усій Польщі. Головним завданням інституту є діяльність з наближення китайської мови та ознайомлення з китайською культурою і традиціями.

В університеті функціонує і Школа стародавніх та східних мов, де є можливість вивчати: японську, арабську, новогрецьку, корейську, турецьку, єврейську, старогрецьку, латинську мови, а також мови гінді і санскрит. Додатково організовано курси новогрецької та хорватської мов.

Бібліотека Вроцлавського університету є загальноуніверситетською установою. Маючи універсальний бібліотечний фонд з близько 4 мільйонами позицій, бібліотека є потужною науково-дидактичною базою як для університетського середовища, так і для всіх мешканців міста.

В університеті діє Центр німецьких та європейських студій ім. Віллі Брандта - міжфакультетний та міждисциплінарний осередок, що належить до мережі осередків, підтримуваних DAAD(Німецький центр академічного обміну) в усьому світі. 

                                                 

З Вроцлавським університетом пов`язані прізвища 11 Нобелівських лауреатів, зокрема МаксаБорна, Фрідріха Бергіуса, Ервіна Шредігера, Карла фон Фріша, Ганса Георга Демельта. Ці вчені здобули Нобелівську премію в 1902-1989 рр. Також навчалася в цьому університеті відома католицька свята і патронат Європи Едіт Штайн(1891-1942), або свята Тереза Венедикта Хреста.

Вроцлавський університет займає дуже високе місце у загальнопольському рейтингу ВНЗ(ІV у 2014р.). Також одержав дуже добру оцінку від Міністерства науки та вищої освіти Польщі. Два факультети університету- біотехнології та факультет історичних і педагогічних наук- посіли 1-е місце серед усіх факультетів ВНЗ Польщі, одержавши найвищу категорію А+. Це свідчить про те, що саме цей університет має найкращі програми з навчання біотехнології та історичних наук.

Студенти університету, у тому числі громадяни країн з-поза меж ЄС, можуть частину навчання пройти за кордоном,напр., у рамках програми Erasmus+. На такі поїздки надається стипендія. Цією можливістю щорічно користуються сотні студентів, а університет, в свою чергу, посідає провідне місце серед польських ВНЗ за кількістю студентів, котрі виїжджають за кордон в рамках програми Erasmus+ (1-е місце серед ВНЗ південно-західної Польщі).

В університеті працюють найкращі у своїй галузі фахівці. Серед них більше 1800 осіб - це наукові працівники, зокрема 400 професорів, у тому числі з ВНЗ з інших країн.

Окрім навчання, Вроцлавський університет пропонує також розвивати власні наукові зацікавлення в межах дієвих студентських наукових гуртків.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: