ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Лодзький університет - державний університет, акредитований  Міністерством науки і вищої освіти Польщі. Упродовж останніх 60 років став одним з провідних вищих учбових закладів в країні. Його дипломи визнаються в усіх країнах Європейського Союзу.

- Лодзький університет був заснований в 1945 р.

- Студентами ЛУ є громадяни більше ніж 70 різних країн світу.

- Університет налічує більше 2360 співробітників. Нині в ЛУ навчається більше 43 000 студентів.

- Лодзький Університет пропонує навчання на більш ніж 40 факультетах і більше 150 спеціальностей, функціонують близько 60 післядипломних відділень, включаючи MBA і дофінансовані EFS.

Університет виділяється серед кращих вузів в таких галузях, як менеджмент, право, міжнародні відносини і економіка.

В 2002 році почали функціонувати Міждисциплінарні дослідження в галузі математики та природничих наук, слухачі яких можуть індивідуально, під керівництвом наукових керівників вибирати факультет: біологія, хімія, фізика, інформатика, математика   .

На базі ЛУ з 1952 року існує підготовчий факультет - Школа польської мови для іноземців. Це перше в Польщі відділення, засноване з метою навчання іноземців польській мові.

Лодзький Університет пишається новими дослідницькими центрами, такими як Центр Європейських Досліджень, Центр Досліджень і Перекладу, Науково-дослідний Центр Європейської Громадської Політики і Регіонального Розвитку, Дослідницький Центр Християнської Думки, Науково-дослідний Центр з вирішення Проблем Жінок і Центр Польського Комітету Співпраці з Alliance Française, Центр Патентної Інформації.

У університеті реалізується десять програм англійською мовою: управління, інформатика, економіка, європеїстика, екологічна гідрологія, англійська філологія, інформатика і економетрія, адміністрація, міжнародний маркетинг, американістика. Також є три програми французькою мовою і одна - німецькою мовою.

На сьогодні Лодзький Університет співпрацює з багатьма університетами в усьому світі. ВУЗ реалізує 97 міжнародних договорів про співпрацю з різними учбовими закладами. Завдяки введенню системи ECTS (Europejski System Transferu Punktów Kredytowych) на всіх факультетах і підписанню двосторонніх договорів у рамках програми Socrates/Erasmus, студенти можуть продовжувати навчання в 23 країнах Європи. Програма дає можливість провести семестр або рік за кордоном із стипендією. У рамках програми існує також можливість пройти платне стажування в установі або фірмі за кордоном. Щороку вуз приймає більше 110 іноземних студентів і посилає близько 500 польських студентів за кордон.

Програми які реалізовуються в університеті:

-Lifelong Learning Programme (Comenius, Leonardo da Vinci, Erasmus, Grundtvig)

-Jean Monnet

-Sokrates/Erasmus

-Campus Europae

 -Baltic University Programme 

В результаті співпраці з рядом іноземних вузів, Лодзький університет дає можливість отримати подвійний диплом :

- Польсько-французька Програма Навчання в області менеджменту типу MBA (Факультет Управління з університетом Jean Moulin Lyon 3)

- Польсько-американська Програма Навчання Менеджменту Executive MBA (Польсько-американський Центр спільно з  Towson University і  University of Baltimore)

- Післядипломна освіта бакалаврат "Школа Французького Права"(Факультет Права і Адміністрації спільно з  Uniwersytet François - Rabelais в Tours).

- Післядипломна освіта магістратура: Французька магістратура в Юриспруденції - Європейський юрист (Факультет Права і Адмиинистрации спільно з Uniwersytet François - Rabelais w Tours)

- Зайняття у рамках "Школа Німецького Права" (Факультет Права і Адміністрації спільно з Uniwersytet Wilhelma w Münster).

- Польсько-американська Освіта в області Комерціалізації інноваційних підприємств і нових технологій (Центр Інновацій ЛУ спільно University of Texas w Austin USA)

Лодзький Університет є членом таких міжнародних організацій як European University Association EUA, Alliance of Universities for Democracy(AUDEM), INTER - University Dubrovnik, Agence Universitaire de la Francophonie(AUF), Association of European Schools of Planning(AESOP), COPERNICUS - CAMPUS University Alliance for Sustainability.

Університетська Акредитаційна Комісія присвоїла  факультетам вузу Сертифікати Якості Навчання, більшість з факультетів отримали позитивну оцінку якості навчання Державної Акредитаційної Комісії, а саме факультет інформатики і економетрії.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: