ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Університет в Ополі - це найбільший вищий учбовий заклад з найдовшою традицією. Історія постання університету відноситься до традиції заснування пястівського університету у Березі в XVI ст. князем Георгієм II, Прекрасним і в Нисі в XVII ст.  князем Карлом Габсбургом.

Безпосередньо однак Університет в Ополе виник в 1994 році в результаті об’єднання  двох вузів Ополе: Вищої Педагогічної Школи ім. Сілезьких Повстанців (1950-1994)- одного з найкращих педагогічних вузів в Польщі  та Філії Люблінського  Католицького Університету,  діючої з 1981 року.

Опольський університет один з найважливіших учбових закладів в Ополі, я в якому навчаються біля 16,5 тисяч студентів.

Опольський Університет має 80 тисяч випускників, серед  яких є видатні польські вчені, інтелектуали, письменники, поети, журналісти, репортери, політики в ранзі міністрів, депутатів, сенаторів. Це є свідченням рівня і суспільного значення Опольського Університету.

Серед  офіційно працюючих 771 науково-дидактичних співробітників на посаді професорів 215 осіб, 387 доцентів, 80 асистентів, 80 асистентів, 84 старших викладачів і 5 лекторів. З позиції присвоєння наукового ступеню, в університеті працює 87 професорів, 165 докторів наук, 350 кандидатів наук.

В університеті працює хор, є астрономічна лабораторія, палеонтологічний майданчик, проводяться фестивалі, діє бюро кар’єр.

Університетське бюро кар’єр надає можливість працевлаштування, в основному це рекрутування і підготовка до роботи в бізнесі. Бюро має чималу базу контактів студентів і випускників та сайт з пропозиціями, які охоче розглядаються студентами. Бюро співпрацює з кожним відділом університету, тому відповідаючи на кожну конкретну пропозицію має можливість спільно вести рекрутування кандидатів. Крім того бюро кар’єр  пропонує можливість спільної підготовки та підтримує контакти представників фірм з науковими працівниками університету. Організовує ярмарок вакансій і загальнопольський тиждень кар'єри, в процесі  яких роботодавці мають можливість презентації в Вузі. Прикладом може бути співпраця з Capgemini, LKW Вальтер, Randstadt, Nutricia.

Академічний бізнес інкубатор навчить як відкрити власну справу під час навчання або після закінчення, як використати можливості унійних дотацій. Академічний бізнес інкубатор крок за кроком проведе від просування ідеї , через доступ до офісного інструментарія, до повних фінансових, правових та економічних рекомендацій.

Студентська Культурна Весна - "Пястоналії" – це щорічний захід, який організовується Студентським Самоврядуванням Опольського Університету. На чотири дні Ректор ОУ передає студентам владу над Університетом. Під  час Пястоналій відбувається багато культурних і спортивних заходів. Концерти, майстерні кабаре, сольні концерти, фінал турніру кубку Проректора у футболі чи марафон аеробіки – це тільки деякі розваги, які Самоврядування готує в цей час для студентів ОУ.

Університет керується принципами свободи навчання і вільної ініціативи, ведення наукових досліджень та свободи артистичної діяльності. Університет також іде назустріч потребам неповносправних осіб.

Університет співпрацює з науковими і мистецькими установами як державними, так і зарубіжними. Університет бере участь в творенні європейського простору вищої освіти.


Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: