ВНЗ Партнери

Варшава

ВАРШАВА (пол. Warszawa, повна офіційна назва – Столичне місто Варшава (пол. Miasto Stołeczne Warszawa) – найбільше за кількістю населення і територією місто в Польщі, столиця польської держави з 1596 року, адміністративний центр Мазовецького воєводства. Історичний центр міста включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО як зразок досконалої історичної реставрації, Старе місто є предметом особливої гордості столичних жителів.

Сучасна Варшава – це діловий, політичний та освітній осередок Польщі. У місті розташовані кращі наукові інститути та центри, в тому числі, польська Академія Наук, Варшавський політехнічний університет, Академія образотворчого мистецтва. У столиці створені комфортні умови для культурного дозвілля – функціонує понад 40 музеїв, 35 театрів, національна філармонія, опера, Науковий центр ім. Коперника, Планетарій, безліч кінотеатрів. Для любителів музичного мистецтва у Варшаві організовують міжнародний фестиваль «Джаз Джамбореє», міжнародний фестиваль «Варшавська Осінь», міжнародний конкурс ім. Ф. Шопена. Місто не припиняє вирувати ні вдень, ні вночі – численні дискотеки та клуби працюють цілодобово.

Варшава сьогодні – це місто майбутнього, в якому створені всі передумови для розвитку бізнесу, ділових зустрічей та наукових конференцій. За останні десятиріччя тут були побудовані сучасні хмарочоси, бізнес-центри та торгово-розважальні центри. У столиці сучасної Польщі розташовані офіси нацыональних та міжнародних компаній, а також промислові підприємства, серед яких - завод Арселор Міттал Варшава (анг. Arcelor Mittal Warszawa), фабрика легкових автомобілів FSO (на якій випускають автомобілі Chevrolet Aveo), компанія Coca-cola, Roche, Bosch Group, LOT Polish Airlines, концерн Метро-груп (Metro AG) та інші.

У Варшаві зосереджені державні органи країни – парламент, уряд, Президент та Прем’єр-міністр Республіки Польща, Верховний Суд Республіки Польща, Конституційний Суд Республіки Польща, Варшавська Фондова Біржа та Польський Народний Банк, який виконує функції центрального банку країни.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: