ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA (VISTULA University) - один з кращих приватних університетів в Польщі, був заснований як Вища школа економіки та інформатики у Варшаві в 1996 р., у 2011 р. перейменовано в Університет VISTULA, а з 2012 р. назву вищого навчального закладу було змінено на Академію фінансів і бізнесу VISTULA.Університет славиться міжнародною атмосферою та студентами, які приїхали з понад 26 країн світу. 

У рейтингу «Wprost» 2011 р. університет зайняв почесне 8 місце, опинившись серед кращих польських вузів. Також в 2011 р. університет виграв спеціальний приз за підвищення власного рейтингу серед недержавних організацій (піднявшись з 36 позиції у 2010 р. на 18 пунктів). Університет також виграв приз Ambasadora Polskiej Nauki і престижний сертифікат „Uczelnia Liderów” ("Школа лідерів") за підготовку кваліфікованих спеціалістів, які володіють сучасними знаннями і відповідають очікуванням роботодавців на місцевому та міжнародному ринку праці.

Що пропонує VISTULA UNIVERSITY?

– Програми на здобуття подвійних дипломів - можливість навчання одночасно  на двох факультетах і  здобуття одразу двох ступенів, сплачуючи лише вартість навчання по одному з них: можна сумістити навчання на факультетах економіки та міжнародних відносин або економіки та інформатики або ж міжнародних відносин та інформатики.

- СO-OP EDU (Кооперативна освіта) 
це перша програма кооперативної освіти в Польщі, що поєднує вищу освіту з бізнесом, так щоб навички та кваліфікації, набуті в процесі освіти були використані.
Щоб досягти цього бізнес-партнери університету (Microsoft, Oracle, Business Centre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica and IBM), приймають активну участь в доопрацюванні навчальних програм, надають власних тренерів, пропонують оплачувані студентські практики та забезпечують можливість працевлаштування кращих випускників. Часто випускники отримують диплом про вищу освіту та сертифікати промислових підприємств.
        

- ACADEMY OF EXCELLENCE (Академія досконалості) престижна освітня програма бакалаврату на факультеті економіки.
- високий рівень освіти;
- гарантія працевлаштування в престижних фірмах-партнерах Vistula University;
- шанс проходити стажування в кращих фірмах з заробітною платою 15000 злотих.

Переваги VISTULA University

• Освіта – дорога до бізнесу! Тісна співпраця з корпораціями, якісні освітні програми, додаткові курси і практики;

• Можливість участі в програмах в студентського обміну Socrates и Erasmus, отримувати стипендію, навчатися за кордоном семестр або рік;

• Членство в WACE (Світовій асоціації кооперативної освіти);

• Посольський Клуб (35 послів і дипломатів);

• Підготовча мовна школа (сертифікати TOEFL, IELTS і інші);

• Один з найбільш сучасних кампусів у Варшаві, розташований за 150 метрів від метро;

• Можливість здобуття галузевого сертифікату (СO-OP);

• Широкий спектр послуг для іноземних студентів – екскурсійні тури, планування кар'єри та студентської практики, інформаційне бюро, різноманітні культурні заходи, спортивні й наукові клуби, адаптаційні програми, допомога у розміщенні та бюрократичних процедурах.
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: