ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Вища школа екології і управління вважається одним з кращих приватних технічно-художніх навчальних закладів в Польщі.  Сьогодні в університеті навчається понад 4000 студентів, а за 16 років існування вже закінчили університет більше як 10 000 випускників. 
Навчальний процес відповідає польським і європейським стандартам, а завдяки науково-викладацькому колективу, що нараховує приблизно 300 співробітників, а також широкою матеріально - технічною базою (лабораторії, кабінети), університет високо цінується студентами. Динамічний розвиток університету, високий рівень викладання і міждисциплінарний характер знань, які отримують випускники, враховуються також роботодавцями. 

Вища школа екології і управління, розташована в центрі Варшави, тут створені всі умови для соціальної адаптації інвалідів - професійно обладнані спеціалізовані кабінети і лабораторії, в том числі малюнку і живопису, архітектурного проектування, комп'ютерної графіки, скульптури, фотографії, дизайну меблів, механіки рідини, гідравліки і гідрології, хімії, грунтознавства і студії віртуального проектування будівельного об'єкту і пейзажу, в якому студенти можуть користуватися комп'ютерним обладнанням і програмним  забезпеченням, включаючи комп'ютери Apple iMac Core 2 Duo, графічні планшети, 3D-маніпулятори, а также програми ArchiCAD, AutoCAD, студію 3dmax.  

В університеті навчання проводиться польською мовою.Студенти Вищої школи екології і управління мають можливість здобути освітньо-кваліфікаційний рівень -  інженера, інженера архітектора, інженера ландшафтного архітектора, бакалавра, а також магістра інженера.

Університет підтримує дослідницьку діяльність студентів - працюють 10 наукових гуртків, регулярно організовуються конференції і наукові семінари, до послуг студентства - наукова бібліотека і віртуальна наукова бібліотека. В університеті розвивається студентське самоврядування, обирається Студентський парламент, проводиться День студента й різноманітні культурні заходи; також створено Центр міжнародного співробітництва (університет підтримує програму "Erasmus").

Підшукати роботу студентам і випускникам допомагає Бюро кар'єри - вуз проводить ярмарки вакансій, запрошуючи компанії з архітектурно-будівельної галузі та захисту навколишнього середовища. Крім того, студенти можуть скористатися безкоштовними консультаціями психолога праці й юриста щодо професійної організації і відкриття власного бізнесу.

  

 
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: