ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Економічний університет у Вроцлаві був заснований в 1947 році і має статус державного університету. Це один з найпопулярніших серед абітурієнтів економічних вузів в Польщі. Університет виступає активним партнером в міжнародних наукових і дидактичних зв’язках.

Студентам Економічного університету доступна широка освітня пропозиція - 9 напрямів і майже 50 спеціальностей, у тому числі перспективні англомовні напрями.

Університет пишається 65 тисячами випускників, які є його кращою візитною карткою. Як свідчать численні рейтинги, диплом університету визнаний серед майбутніх роботодавців як символ якості і високого потенціалу його власника. В Економічному університеті діє один з найактивніших Центрів кар'єри, завдяки якому студенти проходять цікаві практики (також платні) і стажування, беруть участь в різних проектах і знаходять роботу.

  ПЕРЕВАГИ

  • Кампус університету розташований в зеленому районі міста, за2,8 км від ринкової площі – центру культури і розваг. Учбові корпуси, гуртожитки, спортивний центр – з басейном, тренажерним залом і стінкою для скелелазіння, студентські клуби і бібліотека знаходяться поруч один з одним.
  •  Аудиторії, в яких вчаться студенти обладнані сучасною аудіо-відео апаратурою, в деяких з них є можливість проводити телеконференції.
  •  В університеті працюють  надійні і відомі кадри теоретиків і практиків, яких цінують в усій Польщі і за кордоном. За даними 2012 в університеті працюють 791 науковий співробітник, 56 з яких мають науковий титул професора, 74 працівники мають ступінь доктора наук, 377 звання кандидата і 191 магістр.  
  •  В університеті навчається близько 15.000 студентів.
  •  Книжковий фонд бібліотеки налічує понад 400.000 традиційних книг і 36.000 е-книг.
  •  При університеті функціонують багато гуртків і студентських організацій, завдяки яким студенти можуть самостійно розвиватися і брати участь в спільних і міжнародних проектах.

.     Невід'ємною частиною діяльності Економічного університету у Вроцлаві є міжнародна співпраця. Це важливий інструмент в забезпеченні якості освіти і її відповідності міжнародним стандартам.

    Міжнародна діяльність університету здійснюється у рамках програм співпраці з провідними зарубіжними університетами, реалізації міжнародних проектів, здійснення спільної науково-дослідної діяльності, організації наукових і науково-практичних семінарів і конференцій, обміну викладацькими кадрами і розвитку студентської мобільності. Університет підтримує тісні зв'язки з багатьма зарубіжними університетами і міжнародними організаціями країн Європи, Азії, Африки і Америки.     Найпопулярнішою пропозицією стипендій і навчання в іноземних вузах для польських студентів являється ERASMUS. Умовою стипендії є навчання в одному з іноземних партнерських вузів Економічного університету. Погоджена і затверджена деканом  факультету програма навчання триває від 3 до 12 місяців, у рамках одного проектного року.

Інші можливості виїзду за кордон на навчання.

- Навчання в Іnternational Hochschulinstitut (IHI) Зіттау (Німеччина). Програма навчання в  партнерському університеті розрахована на студентів, які закінчили другий курс.

- The Global Village for Future Leaders of Business and Industry . Організатором цієї програми є Lehigh University, Iacocca Institute, Bethlehem, Pennsylvania. Програма (шість тижнів) призначена для майбутніх лідерів бізнесу і промисловості.

- Month Practical Internship Program. Чотиримісячні практики для студентів, організатором яких є Pennsylvania Partnership Abroad, Ltd.

     Пропозиції про співпрацю Економічного Університету у Вроцлаві з діловою практикою охоплюють  усі типи і види організацій, підприємства малого, середнього бізнесу, великі організації, урядові установи, державні служби.З метою розвитку ділової практики розширені категорії досліджень, пропозиції післядипломної освіти, навчання MBA на факультеті Управління, Інформатики і Фінансів, а також польско-французьке навчання "Управління інституціями соціального захисту і охорони здоров'я".

     7 травня  2013 року IBM Global Services Delivery Centre Polska і Економічний університет у Вроцлаві підписали угоду про співпрацю. Укладений договір відкриває перед університетом широкі перспективи і можливості, особливо у сфері освіти і проведення спільних заходів. Згідно з умовами угоди, провідні співробітники IBM братимуть участь в розробці освітніх програм університету, а також читати лекції і проводити практичні заняття на денному і заочному відділенні вузу. Транснаціональна корпорація IBM і Вроцлавський Економічний університет планують спільне проведення проектів, конференцій, відкритих лекцій, семінарів і зустрічей.Договором передбачена спільна реалізація практик і стажувань. Студенти Економічного університету отримають унікальну можливість пройти практику у філії однієї з найбільших у світі компаній у галузі інформаційних технологій.

     Спільна ініціатива втілюється в реалізації двох спільних програм післядипломної освіти в Польщі: керівник команди (team leader) і рroject management. Окрім свідоцтва про закінчення Економічного університету, випускники цих програм отримають Corporate Readiness Certificate, виданий IBM. Економічний університет вже приступив до прийому кандидатів на згадані програми.

Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: