ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Вартість послуг за участь в програмі "Освіта в Польщі" при виборі цього університету = 0 грн!

 
Університет відкрито в березні 1996 року на підставі наказу Міністра народної освіти Польщі, його засновником є Товариство підтримки підприємництва в Жешові.
Переваги університету:
 •   Пропонує більш ніж 70 спеціальностей в 9 областях.
 •   Лідер загальнонаціональних рейтингів 2010. Університет посів 1 місце у Польщі серед приватних не бізнес Університетів. За даними рейтингу щотижневого журналу Польщі та журналу "Перспективи" зайняв п'яте місце серед всіх недержавних шкіл у країні. Також посів друге місце на конкурсі "Самий інноваційний і творчий університет у Польщі".
 •     Система вільних місць - ми платимо, ви вчитеся
 • Як один з небагатьох приватних ВНЗ у Польщі, Університет дає можливість абсолютно безкоштовно навчатися на стаціонарній формі навчання. SBM є унікальною системою мотивації, пропонуючи сотням студентів на початку навчання, декілька стипендій, які покривають 100% і 50% від зборів.
 •     Гнучка система навчання
У ході навчання студенти мають можливість вибирати близько 30% предметів, з урахуванням їх інтересів та здібностей. Таким чином, метод навчання дозволить розвивати оптимальні навички.
 •     Міжнародна школа
За даними останнього загальнонаціонального освітнього дослідження, Університет є одним з провідних приватних університетів міжнародного класу. В даний час, в університеті навчаються кілька сотень іноземних студентів. У тому числі з Китаю, Індії, Непалу, Бангладешу, Ірану, Нігерії, США, Фінляндії, Німеччини, Португалії, Іспанії, України, Білорусії, Росії та Казахстану.

    TopTwenty - приєднуйтесь до еліти. Студент має можливість приєднатися до елітної групи провідних студентів - кожен семестр з кожного курсу, створено список 20 кращих. Зараховуються результати з предметів та активній участі в університетському житті. Для кращих - звільнення від оплати за навчання.
 •     Передові інформаційні технології
Те, чому інші люди навчаться лише на роботі, студенти навчаються вже в Університеті, тому що університет є лідером серед університетів в Польщі, з використанням новітніх технологій. На практиці студенти дізнаються про принципи дії новітніх інформаційних інструментів, які стануть у нагоді як в особистому так і в професійному житті. У 2010 році тижневик''Wprost "і студентський журнал" Dlaczego "визнали університет кращим вищим недержавним навчальним закладом у Польщі.
 
Університет має вражаючу дидактичну базу для навчання, яка включає:
 •  сучасний зал-аудиторію, в якій може розміститися 300 осіб, облаштованний звуковою та візуальною системою, LCD-проектором, кодоскоп, візуалізатором, ноутбуками і т.д.
 • 9 залів з аналогічним устаткуванням, в яких, в середньому, може розміститися 120 осіб
 • 3 великих комп'ютерних лабораторії на 70, 90 і 110 місць - доступних для студентів 12 годин на добу
 • 14 комп'ютерних лабораторій, оснащених найновішою технікою
 • спеціальні комп'ютерні лабораторії (у тому числі, комп'ютерна лабораторія Cisco Systems, Sun Microsystems, Novell, MICROSOFT, графіки та комп'ютерної анімації, систем віртуальної реальності і багато інших)
 • Prometric центр експертизи (APTC)
 • Pearson VUE Екзаменаційний центр 
        
    
Переклад оцінок на вступні бали:
 
Оцінка
Бали
12-11
6
10-9
5
8-7
4
6-5
3
4
1
3-1
0
У кваліфікаційному розгляді братимуться до уваги кінцеві оцінки з п'яти предметів: математики, української мови, всесвітньої історії, іноземної  мови, фізики (факультет Інформатика, Інформатика і економетрія), географії (факультети Економіка, Туризм і відпочинок, Логістика, Фінанси та бухгалтерській облік), людина і суспільство (факультети Управління, Журналістика та засоби масової інформації, Внутрішня Безпека, Англійська філологія), біології або хімії (Громадське здоров'я, Косметологія, Фізіотерапія).
При декількох оцінках з одного предмету буде враховуватися вища оцінка окремих предметів у атестаті про середню освіту або вища оцінка з випускного іспиту. 
За іспити з математики, інформатики або фізики (факультет Інформатика, Інформатика і економетрія), математики або географії (факультет Економіки, Логістики, Фінанси та бухгалтерський облік), географії або історії (факультет Туризм і відпочинок), людина і суспільство або всесвітньої історії (факультети Управління, Журналістика та засоби масової інформації, Внутрішня безпека, Англійська філологія), біології або хімії (факультети Громадське здоров'я, Kосметологія, Фізіотерапія) здані мінімум на 7 балів будуть зараховуватися додаткові 2 бали. Також, додаткові 2 бали можна отримати за іспит з іноземної мови, який був зданий мінімум на 7 балів.
 
 
Система безкоштовних місць (СБМ)
Це система, яка спрямована на кандидатів, які починають навчання на ступінь бакалавра та інженерні навчання. Вже з 1 семестру кандидат може отримати стипендію у розмірі 100% або 50% оплати за навчання, за умови, що він набрав мінімум 25 балів у атестаті про середню освіту, а також пройшов додатковий кваліфікаційний відбір (українською мовою), де будуть перевірятися логічне мислення, знання з географії, підприємництва, суспільствознавства, історії і т. д.
Для студентів, що мають Карту поляка, передбачені стипендії за успіхи у навчанні, з державного бюджету Польщі.
Кожен студент, який не має польського громадянства, може отримувати стипендію за результатами успішності в навчанні з власних фондів університету. Вже з 2 семестру навчання можна отримати стипендію у розмірі 25%, 50% або 75% оплати за навчання. Для цього потрібно.:
- закінчити семестр навчання на бакалаврі
- вчасно здати сесію (допускається одна перездача)
- середній бал за попередній семестр повинен бути не менший 4,0
- здобути бали за активну участь у студентському житті університету
- написати заяву з проханням про признання стипендій
Кількість і суму стипендії за успіхи у навчанні за даний семестр визначає ректор разом із студентським парламентом, беручи до уваги кількість студентів, які подали заяву на стипендію, а також фінансові засоби, якими оперує університет.
 
 З ДЕТАЛЬНИМ ПАКЕТОМ ДОКУМЕНТІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ ТУТ: 
 В університеті можлива помісячна оплата за навчання!

Реєстраційний внесок 2015 року:
бакалавр - 1950 грн.
магістратура - 975 грн.

Оплата вступного внеску здійснюється на рахунок головного представника університету в Україні «Освітньо-навчальний центр «Єврошанс»

Оплату вносити на слід. розрахунковий рахунок:

ТзОВ «Освітньо-навчальний центр « Єврошанс »
р / р 2600601941449
ВАТ «Кредобанк»
ЄДРПОУ 35171138
МФО 325365
Вказати П.І.Б. і вибраний факультет + спеціальність
Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: