ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Варшавський політехнічний університет – це державний університет з абсолютною академічною незалежністю, кращий технічний вуз в Польщі, що підтверджується не лише багато чисельними рейтингами, але й науковими дослідженнями. Діяльність університету зосереджена на трьох основних напрямках: освіта, наукові дослідження та просування технологій.

Місія Варшавського політехнічного університету залишається завжди незмінною – знання і навички, отримані студентами та  наукові дослідження повинні служити людині та людству.

Варшавський політехнічний університет, названий так в 1915 р., продовжує традиції підготовчої школи технологічного інституту, заснованого у Варшаві в 1826 р. завдяки зусиллям Станіслава Сташиця. Це вищий навчальний заклад, визнаний у Європі та всьому світі, постійно збільшує свій внесок у міжнародні освітні та науково-дослідницькі проекти.

         

Варшавський політехнічний університет співпрацює з іншими вищими навчальними закладами у Варшаві, створюючи різноманітні освітні та наукові центри. Крім того, університет  підтримує партнерські зв'язки з науковими центрами в Польщі та за межами країни. Така між академічна співпраця є досить важливою в умовах прискорення цивілізаційних змін у всьому світі.

 

Варшавський політехнічний університет здобув перше місце у  2012 р. з поміж технічних університетів (займає цю позицію з 2008 р.), перше місце в категорії "Технічна область досліджень і інформаційні технології", "Визнання серед роботодавців" та "Інновація", друге місце в категорії " Наукові області дослідження" й четверте місце в загальному рейтингу польських вищих навчальних закладів.

Сьогодні, університет складається з Міжнародної школи бізнесу та 20 факультетів з різноманітних технічних напрямків.
Варшавський політехнічний університет має близько 5200 місць в 10 гуртожитках у Варшаві й  500 міст в гуртожитку "Wcześniak" м. Плоцьк.

 

УВАГА. Для власників Карти Поляка навчання безкоштовне


Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: