ВНЗ Партнери

Про ВНЗ

Західно-поморський університет бізнесу - це перший приватний університет у Західній Померанії і одна з перших бізнес-шкіл Польщі, створена у березні 1993 року. 
Цей вищий навчальний заклад засновано на місці колишнього бізнес-коледжу (створений у 1991 р.), тому база попереднього навчального закладу, а саме, навчальні засоби і матеріалів, були використані повною мірою.

Здобутий д
освід,   дозволив створити перспективний університет з професійним викладацьким складом й навчальним планом для всіх спеціальностей, розробленим на основі авторського матеріалу.


Сьогодні, Західно-поморський університет бізнесу є:


* Приватною бізнес-школою, що діє згідно закону про вищу освіту;
* Некомерційною організацією - будь-який прибуток від діяльності вищого навчального закладу передається у фонд розвитку університету;
* Автономною установою при визначенні власних завдань, цілей та пріоритетних напрямків діяльності;
* Вільною інституцією, що підтверджується свободою освіти, наукових досліджень та інтелектуального розвитку;
* Установою, заснованою на гуманістичних цінностях, вихованні в дусі поваги до прав людини, патріотизму, демократії, стабільності та відповідальності за долю суспільства і країни,

* Коледжем поваги і заохочення європейської системи цінностей і свободи. 
         

Навчання в університеті проводиться польською, англійською та німецькою мовами. Університет пропонує навчання на п'яти факультетах, на яких можна отримати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, магістра, інженера. Також можливе навчання в аспірантурі. Університет надає можливість навчання в Берліні (Німеччина).


Познакомься с нами!

Найди свой ВУЗ: